Nagrody

Wieloletnia obecność na rynku firmy Ogrody Sopot zaowocowała znaczącymi sukcesami. Świadczą o tym nagrody i wyróżnienia zdobyte w branży ogrodniczej. Otrzymane nagrody są dla nas źródłem satysfakcji oraz motywacją do dalszego rozwoju.

Poniżej Państwo szczegółowe informacje o wyróżnieniach przyznanych naszej firmie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 • Grand Prix publiczności oraz 2 miejsce za najciekawszą aranżację stoiska na Ogólnopolskiej Wystawie Ogrodniczej "Grajmy w Zielone" 2010
 • 1 miejsce za najciekawszą aranżację stoiska na Ogólnopolskiej Wystawie Ogrodniczej 2008
  GRAND PRIX ORAZ 2 MIEJSCE

  GRAND PRIX ORAZ 2 MIEJSCE

  Firma Ogrody Sopot została laureatem II miejsca w konkursie na najciekawszą aranżację stoiska podczas VIII Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej Grajmy w zielone 2010. A także zdobyła Grand Prix publiczności.

  W tegorocznej edycji wzięło udział 250 wystawców (projektantów, ogrodników, handlowców i producentów z Polski i zagranicy), którzy byli oceniani w kilku kategoriach: najciekawsza aranżacja stoiska, najpiękniejszy kwiat, krzew i drzewko oraz najciekawszy produkt do ogrodu.

  1 MIEJSCE - Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza 2008r

  1 MIEJSCE - OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA OGRODNICZA 2008R

  Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza Grajmy w Zielone, która odbywa się cyklicznie od 2003 roku na terenie pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk, jest ważnym wydarzeniem w branży ogrodniczej.
  Z każdym rokiem jej popularność i renoma wzrasta, o czym świadczy zainteresowanie zarówno wystawców jak i liczba odwiedzających. W 2009 roku swoją ofertę zaprezentowało 250 wystawców, a na imprezę przybyło ponad 24 tys. gości.

  W trakcie trwania Wystawy istnieje możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i najnowszymi produktami w dziedzinie ogrodnictwa oraz ciekawymi pomysłami na aranżację ogrodów, tarasów i balkonów, jest to także okazja do zakupu różnorodnych roślin, narzędzi czy mebli ogrodowych.

  Miło nam poinformować Państwa, że w 2008 roku firma Ogrody Sopot zdobyła 1 miejsce w konkursie na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy.