Tarasy, Balkony

Odpowiednio zaprojektowany i urządzony taras czy też balkon daje możliwość miłego wypoczynku w letnie dni oraz zapewnia przez cały rok ładny widok z okien.

  Ogrody

  OGRODY

  OGRODY

  Zajmujemy się kompleksowym urządzaniem ogrodów, począwszy od wykonania projektu, uporządkowania terenu, poprzez nawodnienie ,wykonanie trawników, nasadzeń roślinnych,   niezbędnych prac instalacyjnych,ułożeniem bruków, kończąc na montażu elementów drewnianych, takich jak altany pergole.

  Profesjonalny projekt oraz fachowo i starannie przygotowane przez nas podłoże zagwarantują Państwu dobre warunki rozwoju roślin i ułatwią pielęgnację ogrodu w przyszłości. Na każdym etapie prac dbamy o dobór optymalnych rozwiązań, aby realizacja projektu spełniła Państwa oczekiwania.

  Trawniki

  TRAWNIKI

  TRAWNIKI

  Oferujemy zakładanie trawników sianych i z rolki w ogrodach, na podwórzach, parkingach, terenach rekreacyjnych i boiskach sportowych. Wykonując trawniki korzystamy z produktów renomowanych firm, co gwarantuje ich trwałość, doskonały wygląd oraz wygodne użytkowanie.

  Zajmujemy się przygotowaniem terenu, a także kompleksowo doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju trawnika pod kątem jego charakteru oraz funkcji.

  Nawodnienia

  NAWODNIENIA

  NAWODNIENIA

  Odpowiednio dobrane i profesjonalnie zainstalowane systemy nawadniające są konieczne dla zapewnienia sezonowej funkcjonalności oraz estetyki terenów zielonych. Zajmujemy się montażem nawadniania automatycznego, korzystając z produktów uznanych producentów.

  System automatyczny, dzięki wyposażeniu w sterowniki i wyłączniki, dba o zieleń podczas nieobecności właścicieli, zaś jego dodatkową zaletą jest ekonomiczne zużycie wody. Można go zamontować zarówno podczas zakładania ogrodu, jak i w późniejszym terminie. W naszej ofercie znajdują się także systemy zagospodarowania wody deszczowej. Tego typu rozwiązanie pozwoli na efektywne i oszczędne nawodnienie terenu zgodnie z ideą gospodarki ekologicznej.

  Kostka, Bruk

  KOSTKA, BRUK

  KOSTKA, BRUK

  Nawierzchnie z kostek i bruków stanowią ważny element estetyczny oraz funkcjonalny ogrodów, parków, posesji czy też terenów rekreacyjnych. Pomagamy w ich odpowiednim doborze i tworzymy z nich unikalne kompozycje, które znakomicie współgrają z otoczeniem.

  W naszej brukarskiej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju kostki i bruki, w tym granitowe, bazaltowe, alabastrowe, betonowe oraz szereg innych.

  Oczka wodne

  OCZKA WODNE

  OCZKA WODNE

  Oczka wodne są popularną formą zwiększenia atrakcyjności ogrodów. Oferujemy Państwu wykonanie różnego typu oczek wodnych, zarówno na folii, jak też przy wykorzystaniu gotowych komponentów.

  Budujemy zbiorniki wielkości od 1 m2 do 1000 m2 i głębokości do 5 metrów, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

  Elementy drewniane

  ELEMENTY DREWNIANE

  ELEMENTY DREWNIANE

  Na życzenie klienta wykonujemy montaż gotowych elementów drewnianych. Altany, palisady, pergole itd, stanowiące funkcjonalną dekorację, instalujemy w ogrodach lub na innych terenach zielonych.

  Chętnie doradzimy Państwu w doborze konstrukcji odpowiedniej do stylu danego ogrodu oraz pomożemy w jej aranżacji i wyborze optymalnej lokalizacji.

  Ogrodzenia

  OGRODZENIA Z SIATKI, BETONOWE

  OGRODZENIA Z SIATKI, BETONOWE

  W naszej ofercie znajdują się proste ogrodzenia z siatki, paneli stalowych jak i cechujące się dużą trwałością ogrodzenia murowane. Oferujemy systemy ogrodzeniowe firmy Semmelrock, które dzięki zastosowaniu łamanych, wzajemnie dopasowanych elementów, stylizowanych na bloki skalne, są szybkie w konstrukcji i dają szerokie możliwości aranżacji.

  Dobór odpowiedniego typu ogrodzenia sprawi, że może ono pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale także stać się estetycznym i gustownym elementem otoczenia.

  Studnie chłonne

  STUDNIE CHŁONNE, ODWODNIENIA LINIOWE

  STUDNIE CHŁONNE, ODWODNIENIA LINIOWE

  Odwodnienia liniowe stosujemy tam gdzie nadmiaru wód nie możemy skierować na ogród lub spadki terenu pozwalają tylko na takie rozwiązanie. Można podłączyć je do istniejącej instalacji burzowej, rozsączyć w ogrodzie za pomocą rur drenarskich lub podłączyć pod studnie chłonne.

  Studnie chłonne pozwalającą na odprowadzenie wód opadowych z dachów, oraz również tam gdzie nie ma możliwości podłączenia się do instalacji ulicznej. Montując pompę można wykorzystywać wodę ze studni chłonnej do podlewania zieleni.