Kostka i bruk

Kostka i bruk

Kostka betonowa w Gdańsku

Na kostkę brukową decyduje się coraz więcej osób ze względu na szereg korzyści, które daje to rozwiązanie. Kostka betonowa jest przede wszystkim trwała. Odporność na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne sprawia, że pozostanie w stanie niezmienionym przez lata. Bruk jest bardzo łatwo utrzymywać w czystości. Zanieczyszczenia wystarczy zmyć ogrodowym wężem, a do bardziej uporczywych plam dostępne są na rynku specjalne preparaty do mycia kostki. Kostkę bardzo prosto się montuje i rozmontowuje. Można to zrobić samemu, jednak jeśli mamy w głowie bardziej wymagający projekt, warto zatrudnić do tego fachowców, którzy położą kostkę tak, jak będą Państwo chcieli. Ponadto w razie uszkodzenia którejś sztuki w prosty sposób można ją wymienić na nową, nie naruszając pozostałych. Największym atutem jest jednak wygląd. Kostka brukowa wygląda czysto, schludnie i estetycznie, a możliwość wyboru dowolnego koloru pozwala na układanie wymyślnych kompozycji.

Kostka brukowa - Gdańsk

Nawierzchnie z kostek i bruków stanowią ważny element estetyczny oraz funkcjonalny ogrodów, parków, posesji czy też terenów rekreacyjnych. Pomagamy w ich odpowiednim doborze i tworzymy z nich unikalne kompozycje, które znakomicie współgrają z otoczeniem. W naszej brukarskiej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju kostki i bruki, w tym granitowe, bazaltowe, alabastrowe, betonowe oraz szereg innych. Układamy proste, jak i bardziej skomplikowane kompozycje - projekt zależy wyłącznie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, a udzielimy wszelkich informacji na temat naszych realizacji, kosztów, rodzajów kostki oraz terminu montażu.

Etapy realizacji zlecenia

1

Spotkanie u klienta

Przedstawiciel firmy zjawia się na miejscu aby dokonać wstępnych oględzin oraz zebrać informacje i oczekiwania klienta.

2

Kosztorys

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy kosztorys oraz termin realizacji przyszłych prac.

3

Wykonanie zleconych prac

W określonym terminie ekipa wykonawcza realizuje zlecenie wg. ustaleń oraz kosztorysu.

Nawierzchnie z kostek i bruków stanowią ważny element estetyczny oraz funkcjonalny ogrodów, parków, posesji czy też terenów rekreacyjnych. Pomagamy w ich odpowiednim doborze i tworzymy z nich unikalne kompozycje, które znakomicie współgrają z otoczeniem.

Realizujemy również