Przepiękne ogrody

Przepiękne ogrody

Od podstaw do niesamowitego efektu końcowego - zakładanie ogrodów Gdańsk

Odpowiednio urządzony ogród potrafi w ogromnym stopniu podnieść satysfakcję korzystania z przestrzeni posiadanej na własność. To właśnie w tym szczególnym miejscu możesz należycie wypocząć, a także spędzić czas z bliskimi w otoczeniu natury. Niezależnie od tego, jak duży teren Państwo posiadają, możliwe jest skorzystanie z niego w jak najlepszy sposób. Jednak aby cieszyć się wyjątkowym efektem, konieczne jest włożenie niemałego nakładu pracy. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu doskonale wiemy, że trudno jest znaleźć na to czas w ferworze codziennych obowiązków. Właśnie z tego powodu już od dawna zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem ogrodów. Gdańsk jest miastem, w którym również wykonujemy nasze realizacje od początku do końca.

Zajmujemy się kompleksowym urządzaniem ogrodów, począwszy od, uporządkowania terenu, poprzez nawodnienie, wykonanie trawników, na sadzeń roślinnych, niezbędnych prac instalacyjnych, ułożeniem bruków, kończąc na montażu elementów drewnianych, takich jak altany pergole.

Zakładanie i urządzanie ogrodów w Gdańsku

Posiadają Państwo teren, który można zagospodarować? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami - wspólnie rozpoczniemy kompleksowy proces urządzania ogrodu. Gdańsk jest miastem, w którym już od dawna pomagamy klientom stworzyć ich własną oazę. Dzięki naszemu kompleksowemu zakresowi działań jesteśmy w stanie wykonać cały proces od początku do końca.

Fachowo i starannie przygotowane przez nas podłoże zagwarantują Państwu dobre warunki rozwoju roślin i ułatwią pielęgnację ogrodu w przyszłości. Na każdym etapie prac dbamy o dobór optymalnych rozwiązań, aby realizacja projektu spełniła Państwa oczekiwania

Etapy realizacji zlecenia

1

Spotkanie u klienta

Przedstawiciel firmy zjawia się na miejscu aby dokonać wstępnych oględzin oraz zebrać informacje i oczekiwania klienta.

2

Kosztorys

Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy kosztorys oraz termin realizacji przyszłych prac.

3

Wykonanie zleconych prac

W określonym terminie ekipa wykonawcza realizuje zlecenie wg. ustaleń oraz kosztorysu.

Stwórz swoją prywatną oazę

Odpowiednio urządzony ogród potrafi w ogromnym stopniu podnieść satysfakcję korzystania z przestrzeni posiadanej na własność. To właśnie w tym szczególnym miejscu możesz należycie wypocząć, a także spędzić czas z bliskimi w otoczeniu natury. Niezależnie od tego, jak duży teren Państwo posiadają, możliwe jest skorzystanie z niego w jak najlepszy sposób. Jednak aby cieszyć się wyjątkowym efektem, konieczne jest włożenie niemałego nakładu pracy.

Stwórz swoją prywatną oazę

Realizujemy również